Frima Krimulda

Izbraukumu banketi

Izbraukumu banketu klāšana

Neatkarīgi no Jūsu izvēlētās vietas, varam vienoties par kāzu, bēru, kristību, dzimšanas dienu, uzņēmuma ballīšu, sporta spēļu, konferenču u.c. galdu klāšanu lielākajās Rīgas un Latvijas viesību zālēs, privātmājās, viesu namos, pilīs u.c. sabiedriskās vietās.

Svinībām piedāvājam siltos, aukstos ēdienus, uzkodas un desertus gan tradicionāli pie sēdgalda, gan furšetā. Ir pieredze rīkot banketus līdz 1500 personām Iespējams pasūtīt no dabīgiem produktiem gatavotas kāzu tortes.

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Kādiem pasākumiem rīkojat banketus?
    Mēs banketus varam rīkot daudz un dažādiem pasākumiem, piemēram, uzņēmuma jubilejas pasākumiem, kāzām, privātajām ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem un citiem. Mēs pielāgojamies katram klientam individuāli.
  • Kā tiek izvēlēta ēdienkarte?
    Mēs cieši sadarbojamies ar katru klientu, lai izvēlētos iespējami labāko ēdienkarti, iekļaujot gan aukstos ēdienus, gan siltos, gan desertus un vēl citus produktus. Mēs cenšamies iegūt maksimāli vairāk informācijas par ēdienu izvēli no klienta puses, lai ievērotu dažādus ierobežojumus, piemēram, lai iekļautu ēdienu vegāniem un vēl visādas nianses, kas ir svarīgas.
  • Vai banketus rīko tikai lieliem pasākumiem?
    Nē, mēs varam nodrošināt profesionālu servisu arī nelielām cilvēku kompānijām, bet ja nepieciešams - spējam apkalpot līdz 1500 cilvēkiem.

Mūsu draugi

Sunīši, Krimuldas pagasts
Siguldas novads, LV-2144
+(371) 67 978 380
ilze@krimuldasilze.lv