Frima Krimulda

Par mums

par mums

Firma Krimulda

Skaisti, kvalitatīvi un garšīgi jau vairāk kā 20 gadus!

Firma „Krimulda” atrodas Krimuldas novadā apdzīvotā vietā „Sunīši” un izceļas ar spēju organizēt pasākumus, klāt viesību galdus, apkalpojot līdz pat 2000 personām jebkurā izvēlētajā vietā visā Latvijā. Arī „Sunīšos” iespējams klāt skaistus un garšīgus viesību galdus pašu viesību zālēs līdz 120 personām.

Mūsu mīļā un profesionālā pavāru komanda parūpēsies, lai Jūsu visdažādākās vēlmes tiktu izpildītas vislabākajā veidā ar izcilu garšu!

 • Galdu klāšana
 • Inventāra noma
 • Visdažādākās ēdienkartes
 • Strādājam visā Latvijā

Banketu serviss ar ļoti plašu pieredzi viesību galdu klāšanā lielākajās Rīgas un Latvijas viesību zālēs, viesnīcās, viesu namos un privātajās telpās. Piedāvājam pilnu servisu – trauku nomu, galdu nomu, galda klāšanu un dekorēšanu, viesmīļa pakalpojumus, kā arī piegādi, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu. Pieejamas visdažādākās ēdienkartes kāzām, semināriem, kafijas pauzēm, sporta spēlēm, korporatīviem pasākumiem, jubilejām un citiem svarīgiem dzīves notikumiem. Iespējams pasūtīt uzkodas, salātus, skaisti noformētus un gardus ēdienus uz paplātēm, tortes, kūkas, pīrāgus un citus konditorejas izstrādājumus.

Profesionāla komanda

Mūsu pavāri un galdu klājēji parūpēsies par skaistu un gardu maltīti.

Ekoloģiski produkti

Mums ir laba sadarbība ar vietējo produktu ražotājiem, kā arī paši audzējam ekoloģiski tīru produkciju.

Ilggadēja pieredze

Mūsu uzņēmumam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze pasākumu organizēšanā.

ir daudz iemeslu

Kāpēc izvēlēties mūs

Piedāvājam pilnu servisu – trauku nomu, galdu nomu, galda klāšanu un dekorēšanu, viesmīļa pakalpojumus, kā arī piegādi, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu.

Mūs raksturo vairāk nekā:

23
6000
2000
12000
Korporatīvo pasākumu rīkošanas pakalpojumi
neaizmirstami

Korporatīvie pasākumi

Izveidosim pasākumu - no idejas līdz realizācijai

Mēs piedāvājam noorganizēt korporatīvo pasākumu jūsu izvēlētā noskaņā. Rīkojam šāda veida pasākumus gan nelielām kompānijām, gan lielākām - līdz pat 2000 cilvēku. Firma Krimulda piedāvā pilnu servisa pakalpojumu - nodrošinām individuāli izraudzītu ēdienkarti, pieskaņotu mūziku, iekārtojam pasākuma vietu, izstrādājam pasākuma scenāriju un vēl daudz dažādas nianses, lai klientam nebūtu papildus apgrūtinājumi. Vairāk iepazīties vari spiežot šeit.

Mēs rīkojam pasākumus ar dažādām tematikām:

 • Klasiskā balle
 • Ziemassvētku balle
 • Uzņēmuma jubilejas pasākums
 • Sporta spēles
 • Radošās darbnīcas
 • Cita tematika
papildini savas

Kāzas ar banketu

Profesionāls viesmīlības serviss ar lielu pieredzi!

Firma „Krimulda” piedāvā neaizmirstamu iespēju papildināt savu īpašo kāzu dienu ar ekskluzīvu banketu, kas sniegs gan Jums, gan Jūsu viesiem īpaši izraudzītu ēdienkarti. Mūsu rūpīgi atlasītā pavāru komanda nodrošinās izcilu garšu un kvalitāti visiem izvēlētajiem ēdieniem. Mēs spējam nodrošināt banketus līdz pat 1500 personām, bet neatsakam arī nelielām kompānijām. Ja ir vēlme rīkot banketu kāzām vai citiem sev nozīmīgiem pasākumiem, droši sazinies ar mums jau šodien!

Kāzu un citu banketu rīkošanas pakalpojumi

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kādi pasākumi tiek organizēti un apkalpoti?
  Mēs specializējamies korporatīvo pasākumu, banketu un viesību galdu apkalpošanā. Mūsu pakalpojumi ir pieejami gan mazākām, gan lielākām grupām, līdz pat 2000 personām.
 • Kāda veida ēdienkartes ir pieejamas?
  Mūsu pavāru komanda gatavo skaistus, kvalitatīvus un garšīgus ēdienus, atbilstoši klienta vēlmēm. Mēs varam piedāvāt dažādus ēdienus un dzērienus, sākot no uzkodām līdz galvenajiem ēdieniem un desertiem. Mēs arī varam pielāgot ēdienkarti atbilstoši diētiskajiem ierobežojumiem vai citām īpašajām vajadzībām. Vairāk par mūsu piedāvājumiem vari iepazīties spiežot šeit.
 • Vai ir pieejama vieta pasākumiem pie mums?
  Mēs piedāvājam savu vietu pasākumu organizēšanai. Mūsu pašu viesību zāles "Sunīšos" ir piemērotas pasākumu rīkošanai līdz 120 personām, bet mēs arī apkalpojam pasākumus jebkurā izvēlētajā vietā Latvijā.
 • Kāds ir korporatīvā pasākuma pieteikšanas uz izveides process?
  Process ir ļoti vienkāršs, ja ir radusies vēlme rīkot korporatīvo pasākumu, nepieciešams sazināties ar mums e-pastā, zvanot uz telefonu vai aizpildot pieteikuma formu mājaslapā. Nāciet pie mums ar savu ideju, bet nebaidāties arī, ja idejas īsti nav, mēs palīdzēsim, ieteiksim un uzrīkosim jums svētkus! Procesa laikā mēs apzināsim jūsu vēlmes - ēdienkarti, mūziku, izkārtojumu un visu parējo, kas nepieciešams, lai realizētu veiksmīgu pasākumu.
 • Vai ir iespēja noorganizēt kāzu banketu?
  Jā, mēs specializējamies arī kāzu banketu rīkošanā. Mēs rīkojam šādus pasākumus daudzviet Latvijā - tā var būt privātmāja, viesu nams vai pils, mēs apkalposim jūs jebkurā vietā un laikā! Svinībām piedāvājam siltos, aukstos ēdienus, uzkodas, kā arī varam izgatavot no dabīgiem produktiem kāzu torti.

Mūsu draugi

Sunīši, Krimuldas pagasts
Siguldas novads, LV-2144
+(371) 67 978 380
ilze@krimuldasilze.lv