Frima Krimulda

Korporatīvie pasākumi – iespēja stiprināt darba attiecības un veicināt sadarbību

Korporatīvie pasākumi – iespēja stiprināt darba attiecības un veicināt sadarbību
07.05.2024

Korporatīvie pasākumi, līdzīgi kā kārtīgi organizēti banketi vai semināri, ir ne tikai iespēja svinēt uzņēmuma jau sasniegtos mērķus, bet arī lieliska iespēja veicināt darbinieku darba attiecības, lai veidotu spēcīgāku komandas saikni jaunu uzņēmuma mērķu realizēšanai. Šādi saliedēšanās pasākumi var būt ļoti dažādi, piemēram, sporta spēles, balle, kāds festivāls vai neformāls pasākums kādā viesu mājā. Lielisks veids kā papildināt šos svētkus, protams, ir piesaistot cilvēkus, kas spēj piedāvāt profesionālus ēdināšanas pakalpojumus. Arī mēs, Firma Krimulda, piedāvājam palīdzēt organizēt naizmirstamus svētkus, kā arī piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus. Mēs piedāvājam organizēt pasākumus gan nelielā kompānijā, gan līdz pat 2000 cilvēku. Ja ir radušies jautājumi vai vēlme rīkot šāda veida pasākumus, droši sazinies ar mums un mēs palīdzēsim uzrīkot unikālu pasākumu Jums.

Korporatīvo pasākumu sagatavošana

Šādu pasākumu sagatavošanas darbos ietilpst dažādas lietas, kas savstarpēji ir saistītas un svarīgas.

Šeit neliels ieskats sagatavošanas procesā:

 • Pasākuma norise: Ieplānojam pasākuma laiku, vietu, cilvēku skaitu, budžetu un formātu.
 • Ēdienkarte: Precizējam klienta īpašās vēlmes (ēdiens, ēdienu ierobežojumi, dzērieni). Mūsu sortimentu apskati šeit.
 • Mūzika: Uzklausam klienta vēlmes saistībā ar mūziku (gaumes lieta).
 • Plāns: Kopā ar klientu izstrādājam pasākuma plānu, scenāriju.
 • Izkārtojums: Noskaidrojam klienta vēlmes, izsakam savas idejas no gūtās pieredzes citos pasākumos, pieskaņojam uzņēmuma vērtībām!

Šie ir tikai daži no soļiem, ko nepieciešams skaidri apzināt, lai izdotos lielisks pasākums. Mēs vēlamies zināt pēc iespējas vairāk, lai nodrošinātu korporatīvā pasākuma veiksmīgu norisi un gan Jūs, gan viesi būtu vairāk kā tikai apmierināti!

Korporatīvo pasākumu virzieni

Kā visi citi pasākumi, arī šie var būt ļoti dažādi un tiek pielāgoti pēc katra vēlmēm.

Šeit neliels ieskats uz dažādiem pasākuma virzieniem:

 • Klasiskā balle
 • Ziemassvētku balle
 • Uzņēmuma jubilejas pasākums
 • Sporta spēles
 • Radošās darbnīcas
 • Cita tematika

Protams, ir vēl ļoti daudz un dažādi iespējamie virzieni. Nāciet ar savu ideju pie mums un mēs palīdzēsim realizēt neaizmirstamus svētkus!

Korporatīvo pasākumu mērķis

Šādu pasākumu mērķis ir ne tikai stiprināt komandas garu un vienotību, bet arī veicināt uzņēmuma ilgtermiņa panākumus, motivēt darbiniekus, nodrošināt labklājību darbiniekiem, kā arī, protams, efektīvi palīdz darbiniekus “noturēt” uzņēmumā, veicinot lojalitāti un uzticību organizācijai.

Apsveikumi dzimšanas dienā, vārda dienā vai citi bezmaksas ģimenes pasākumi ir ne tikai labs žests, bet arī rūpīgi izplānots veids, kā atzinīgi novērtēt darbinieka personīgās dzīves vērtības.

Ēdināšanas pakalpojumi pasākumiem

Korporatīvo pasākumu mērķis ir lielākoties stiprināt darbinieku attiecības, kā arī var kalpot kā neliela atpūta no ikdienas steigas. Protams, pasākumos teju vienmēr ir nepieciešams svētku galds. Piemēram, kopīga vakariņu baudīšana var radīt neformālu vidi, kurā darbinieki var dalīties idejās, veicināt sarunu par dažādiem tematiem, kas ļauj vienam otru iepazīt vairāk.

Kā uzsākt sadarbību?

Neatkarīgi no tā vai Jums jau ir ideja, scenārijs vai tieši otrādi – ir liela neziņa, mēs ļoti gaidīsim Jūsu ziņu vai nu rakstot mums uz e-pastu ilze@krimuldasilze.lv, vai zvanot – +(371) 67 978 380. Ja vēlies – vari aizpildīt pieteikuma formu mājaslapā.

Mēs esam gatavi konsultēt, ieteikt un izveidot pasākumu no idejas līdz realizācijai.

Sunīši, Krimuldas pagasts
Siguldas novads, LV-2144
+(371) 67 978 380
ilze@krimuldasilze.lv