Frima Krimulda

Banketu rīkošana – māksla radīt neaizmirstamas svinības

Banketu rīkošana – māksla radīt neaizmirstamas svinības
06.05.2024

Dažādas viesību zāles, privātmājas, viesu mājas – šie ir tikai daži no iespējamajiem banketu norises vietu variantiem, kas piedāvā iespēju rīkot dažāda veida svinības. Vai tas ir kāzu bankets, bēru ceremonija, kristības, dzimšanas diena, uzņēmuma ballīte, sporta spēles vai konference – svarīgi ir, lai svinības notiktu piemērotā atmosfērā, kurā viesi varētu justies ērti un gaidīti.

Pielāgota ēdienkarte

Viena no galvenajām svinību sastāvdaļām ir ēdiens. Siltie un aukstie ēdieni, uzkodas, deserti – visi tie var piedāvāt garšas ceļojumu, kas atbilst gan tradicionālajam sēdgalda klājumam, gan mūsdienīgajam furšeta stilam. Ar daudzveidīgu piedāvājumu un kulināro izsmalcinātību, banketa ēdienkarte var būt ļoti dažāda un piemērota visām gaumēm.

Bankets līdz 1500 personām

Mēs spējam nodrošināt banketus līdz pat 1500 personām, radot svinības ar plašu viesu loku. Iespējams arī pasūtīt kāzu tortes, kas gatavotas no dabīgiem produktiem, piešķirot svinībām vēl vairāk burvības un saldumu.

Banketa rīkošana ir kā māksla, kurā svarīgi savienot dažādus elementus – no ēdiena un dzēriena līdz atmosfērai un pasākuma norises vietai. Tas ir brīdis, kad ikviena detaļa un sīkumi ir svarīgi, lai radītu neaizmirstamas un uzlādētas svinības, kurās viesi varētu izbaudīt katru mirkli. Tāpēc, neatkarīgi no tā, kāda veida banketu Jūs plānojat, svarīgi ir uzticēt šo atbildīgo uzdevumu profesionāļiem, kas spēj nodrošināt, ka jūsu svinības kļūst par neaizmirstamu notikumu gan Jums, gan visiem Jūsu viesiem.

Banketus rīkojam visdažādākajiem pasākumiem

Mēs varam uzrīkot banketu pēc individuālām klientu vēlmēm dažādiem pasākumiem, piemēram:

  • Uzņēmuma jubilejas pasākumiem
  • Darbinieku kopīgiem atpūtas pasākumiem
  • Privātajām ballītēm vai svinībām
  • Korporatīvajiem pasākumiem
  • Dažādu produktu prezentācijas pasākumiem
  • Labdarības pasākumiem
  • Citiem pasākumiem

Šie ir tikai daži no iespējamiem variantiem. Katrs bankets tiek rūpīgi izplānots pēc klientu vēlmēm.

 

Sazinies ar mums – rīkosim svinības kopā!

Sunīši, Krimuldas pagasts
Siguldas novads, LV-2144
+(371) 67 978 380
ilze@krimuldasilze.lv