Frima Krimulda

Par mums

par mums

Firma Krimulda

Skaisti, kvalitatīvi un garšīgi jau vairāk kā 20 gadus!

Firma „Krimulda” atrodas Krimuldas novadā apdzīvotā vietā „Sunīši” un izceļas ar spēju organizēt pasākumus, klāt viesību galdus, apkalpojot līdz pat 2000 personām jebkurā izvēlētajā vietā visā Latvijā. Arī „Sunīšos” iespējams klāt skaistus un garšīgus viesību galdus pašu viesību zālēs līdz 120 personām.

Mūsu mīļā un profesionālā pavāru komanda parūpēsies, lai Jūsu visdažādākās vēlmes tiktu izpildītas vislabākajā veidā ar izcilu garšu!

  • Galdu klāšana
  • Inventāra noma
  • Visdažādākās ēdienkartes
  • Strādājam visā Latvijā

Banketu serviss ar ļoti plašu pieredzi viesību galdu klāšanā lielākajās Rīgas un Latvijas viesību zālēs, viesnīcās, viesu namos un privātajās telpās. Piedāvājam pilnu servisu – trauku nomu, galdu nomu, galda klāšanu un dekorēšanu, viesmīļa pakalpojumus, kā arī piegādi, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu. Pieejamas visdažādākās ēdienkartes kāzām, semināriem, kafijas pauzēm, sporta spēlēm, korporatīviem pasākumiem, jubilejām un citiem svarīgiem dzīves notikumiem. Iespējams pasūtīt uzkodas, salātus, skaisti noformētus un gardus ēdienus uz paplātēm, tortes, kūkas, pīrāgus un citus konditorejas izstrādājumus.

Profesionāla komanda

Mūsu pavāri un galdu klājēji parūpēsies par skaistu un gardu maltīti.

Ekoloģiski produkti

Mums ir laba sadarbība ar vietējo produktu ražotājiem, kā arī paši audzējam ekoloģiski tīru produkciju.

Ilggadēja pieredze

Mūsu uzņēmumam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze pasākumu organizēšanā.

ir daudz iemeslu

Kāpēc izvēlēties mūs

Piedāvājam pilnu servisu – trauku nomu, galdu nomu, galda klāšanu un dekorēšanu, viesmīļa pakalpojumus, kā arī piegādi, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu.

Mūs raksturo vairāk nekā:

23
6000
2000
12000

Mūsu draugi

Sunīši, Krimuldas pagasts,
Siguldas novads, LV-2144
+(371) 67 978 380
ilze@krimuldasilze.lv